A A A

Spotify i kocia muzyka

16 stycznia 2020, 09:15
Serwis streamingowy proponuje listy odtwarzania dla zwierząt domowych.
Spotify i kocia muzyka

Najnowszym pomysłem mającym przyciągnąć użytkowników do serwisu Spotify jest możliwość przygotowania list odtwarzania, które spodobają się zwierzętom.

Na stronie generatora listy użytkownik wybiera swojego pupila – kota, psa, chomika, ptaka lub iguanę – a następnie określa charakter zwierzęcia (rozleniwione/energiczne, wycofane/przyjazne, apatyczne/zaciekawione), wpisuje jego imię oraz (ewentualnie) dodaje zdjęcie. Spotify przedstawia listę utworów, które według właścicieli serwisu powinny spodobać się ulubieńcowi.

Kryteria, według których dobierane są ścieżki, pobieżnie przedstawiono w sekcji FAQ na stronie generatora listy. Wyjaśniono tam również, dlaczego pominięto wiele zwierząt (przykładowo nie tworzy się list dla pająków, ponieważ ze względu na brak uszu nie mogą one słuchać muzyki). Biorąc pod uwagę zawartość listy pytań i odpowiedzi, można być pewnym, że Spotify stara się po prostu wyróżnić na tle konkurentów, takich jak Apple Music albo Deezer – oferta muzyczna wszystkich serwisów jest niemal identyczna.

fot. Spotify


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto