A A A

Spring Creators Update w Windows 10 ma być bezbolesny

22 marca 2018, 13:30
Microsoft obiecuje, że nadchodząca aktualizacja systemu Windows 10 - Spring Creators Update - nie zajmie dużo czasu.
Spring Creators Update w Windows 10 ma być bezbolesny

Firmie z Redmond zależy, aby proces aktualizacji był jak najmniej inwazyjny i nie odcinał użytkownika na długo od dostępu do programów i danych. Przy okazji najnowszego uaktualnienia opracowano więc system, dzięki któremu, przez większość instalacji będzie można normalnie korzystać z komputera. Ostatecznie, korzystanie z niego ma być zablokowane tylko przez około 30 minut.

Spring Creators Update trafi na wszystkie komputery z Windowsem 10 już w kwietniu. Pojawi się między innymi długo wyczekiwana funkcjonalność o nazwie Sets, czyli karty w oknie eksploratora Windows, stworzone na wzór tych w przeglądarce. Oprócz tego, system zostanie wyposażony w szybkie parowanie z urządzeniami Bluetooth.

Ponadto do asystenta pobierania aktualizacji zostanie dodana możliwość wznowienia procesu pobierania po jego przerwaniu.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto