A A A

Spring Creators Update w Windows 10 ma być bezbolesny

22 marca 2018, 13:30
Microsoft obiecuje, że nadchodząca aktualizacja systemu Windows 10 - Spring Creators Update - nie zajmie dużo czasu.
Spring Creators Update w Windows 10 ma być bezbolesny

Firmie z Redmond zależy, aby proces aktualizacji był jak najmniej inwazyjny i nie odcinał użytkownika na długo od dostępu do programów i danych. Przy okazji najnowszego uaktualnienia opracowano więc system, dzięki któremu, przez większość instalacji będzie można normalnie korzystać z komputera. Ostatecznie, korzystanie z niego ma być zablokowane tylko przez około 30 minut.

Spring Creators Update trafi na wszystkie komputery z Windowsem 10 już w kwietniu. Pojawi się między innymi długo wyczekiwana funkcjonalność o nazwie Sets, czyli karty w oknie eksploratora Windows, stworzone na wzór tych w przeglądarce. Oprócz tego, system zostanie wyposażony w szybkie parowanie z urządzeniami Bluetooth.

Ponadto do asystenta pobierania aktualizacji zostanie dodana możliwość wznowienia procesu pobierania po jego przerwaniu.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
dawidsab
dawidsab
22 marca 2018, 16:18
Witam! Skoro najnowsza duża aktualizacja "Windows 10" ma być pozbawiona m.in. klasycznego "Paint'a", to w sumie nic dziwnego, że będzie się szybciej instalować. W końcu będzie o te parę megabajtów mniej :P .
Najnowsze aktualności


Coraz częstsze ataki DDoS na firmy
20 maja 2018
Z badania Kaspersky Lab wynika, że jedna trzecia organizacji nie stosuje rozwiązań do ochrony przed atakami DDoS, licząc, że zajmą się tym...


Uniwersalny selfie stick
19 maja 2018
Styl fotografowania otaczającej nas rzeczywistości zmienił się mocno w przeciągu ostatnich kilku lat. Świat współczesnej fotografii trudno...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto