A A A

Sprzedaż Windows 8 i premiera Windows 9

16 lutego 2014, 09:10
Microsoft pochwalił się liczbą sprzedanych kopii Windows 8. Jednocześnie pojawiły się kolejne plotki dotyczące premiery Windows 9.
Sprzedaż Windows 8 i premiera Windows 9

Oficjalna informacja jest taka - Windows 8 od dnia premiery sprzedał się w 200 mln egzemplarzy. Oczywiście, dzisiaj każdy nowy komputer ma zainstalowany system Windows 8. Do tego dochodzą jeszcze tablety.  Dla porównania - Windows 7 w przeciągu roku zaliczył sprzedaż  ponad 200 mln egzemplarzy.

Jedocześnie warto przypomnieć, że bloger o pseudonimie WZor twierdzi, że system Windows 9 pojawi się jeszcze w tym roku. W październiku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
ptrick
ptrick
16 lutego 2014, 13:03
Wielu osobom nie przeszkadza brak aktualizacji. Ponadto uśmiercanie systemu to rzecz normalna i w pełni zrozumiała. Utrzymywanie systemu, który jest stary i nie obsługuje nowych usług jest bez sensu, a kosztuje nie mało.
avatar
~Anonim
16 lutego 2014, 09:26
Witam! Ja nie widzę w tym nic dziwnego/niezwykłego. Prędzej czy później wzrośnie sprzedaż danego systemu (niezależnie, czy to "Windows 8" czy "Windows 9" czy jeszcze jakaś inna odmiana okienek). A dlaczego...? Tu sprawa jest akurat prosta. Skoro "Microsoft" po paru latach uśmierca swoje (starsze) systemy, to jednocześnie zmusza nas do przesiadki na nowszy system. W końcu - chyba nikt nie chce mieć systemu bez dostępu do aktualizacji?:oczy: P.S. Wczoraj widziałem na jednym z portali z oprogramowaniem coś w rodzaju nieoficjalnego "Service Pack`a" do... "Windows 98 SE". Tak jest! To nie jest pomyłka ;).
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto