A A A

Stacja Hama WFC840 - pogoda dla przezornych

9 września 2011, 08:36
Stacja Hama WFC840 - pogoda dla przezornych
Firma Hama wypuściła na rynek nową stacje pogody - WFC840 - sposób na lepsze planowanie aktywności w czasie jesiennych i zimowych miesięcy.

Urządzenie składa się z dwóch elementów: odbiornika prognozy pogody oraz zewnętrznego czujnika. Stacja bazuje na profesjonalnych danych, które są bezpłatnie ściągane za pomocą sygnału DCF 77 oraz HGB z centrów pogodowych w Niemczech i Szwajcarii. Informacje są aktualizowane na bieżąco, co pozwala na trafnie przewidywać prawdopodobieństwo wystąpienia opadów (w formie dokładnych komunikatów: grad, burza, halny itp.). Stacja pogodowa WCF840 prognozuje aurę na cztery dni naprzód.

Hama WFC840 , poza aktualną temperaturą (granica błędu wynosi 0,1°C), wskazuje między innymi: siłę i kierunek wiatru, wilgotność powietrza czy też informację o godzinie wschodu i zachodu słońca. Wewnętrzna pamięć pozwala na zapisanie maksymalnych i minimalnych wartości. Z centrum informacyjnego można pobierać informacje o pogodzie w dużych miastach Europy Wschodniej i Zachodniej.

Sugerowana przez Hama Polska cena sprzedaży stacji pogody WFC840 wynosi 299 zł.

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto