A A A

Stacja dokująca na USB z trzema interfejsami video

26 listopada 2018, 07:20
Marka Delock zaprezentowała niepozorną kostką jest stacja dokująca Delock 87722. Korzysta ona z możliwości, które daje nowoczesny interfejs USB 3.1 typu C.
Stacja dokująca na USB z trzema interfejsami video

Wystarczy, że w komputerze posiadamy taki właśnie port (do tego koniecznie zgodny z Thunderbolt 3 lub DisplayPort Alt-Mode) i możemy wykorzystać to niewielkie urządzenie do budowy bardzo wygodnego środowiska pracy. Podłączając wszystko ledwie jednym kablem zyskujemy wygodę i zachowujemy porządek.

Urządzenie korzysta z czterech układów sterujących działających niezależnie od siebie, co pozwala zachować stabilność pracy stacji dokującej. Obraz może być jednocześnie wyświetlany na trzech monitorach podłączonych do stacji Delock 87722. Należy jednak pamiętać, że będzie to obraz kopiowany, a więc nie będziemy mieli dostępu do rozszerzonego pulpitu. Maksymalna rozdzielczość wyświetlanego obrazu to FullHD (1920 x 1080).

Delock 87722 udostępnia także dwa standardowe porty USB 3.1 typu A. Dzięki temu, można podłączyć do niego niemal każde urządzenie korzystające z tego popularnego interfejsu. Ograniczeniem jest jedynie pobór prądu: nie może być wyższy niż 4,5 W.

Urządzenie jest dostępne w cenie około 499 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto