A A A

Stacje dokujące do iPhona i iPoda

21 kwietnia 2010, 10:36
Stacje dokujące do iPhona i iPoda

Muse, francuska marka sprzętu audio-video zaprojektowała serię stacji dokujących do popularnego iPhona i iPoda. Modele M-103IP, M-105IP oraz M-150IP to urządzenia, które dodatkowo pełnią funkcje radiobudzika oraz zegara.

Stacje dokujące mogą służyć jako podstawki oraz ładowarki. Przede wszystkim jednak współpracują z applowskimi produktami w zakresie odtwarzania muzyki oraz różnych aplikacji. Model M-150IP na przykład pozwala za pomocą pilota sterować niektórymi funkcjami podłączonego telefonu czy odtwarzacza.

 

Można puszczać muzykę znajdującą się w pamięci telefonu, przełączać utwory, zmieniać głośność. Również budzik wbudowany w urządzenie M-150IP może posługiwać się melodiami zgranymi na telefon czy iPoda po to, aby witać poranek przy ulubionych piosenkami.

Model M-150IP posiada wzmacniacz basów oraz stabilizator dźwięku w trybach: Classic, Jazz, Rock oraz Pop. Radio  zamontowane w urządzeniu zapamiętuje aż dwadzieścia stacji.

 

Muse M-150IP ma kształt owalu z centralnie położonym, czytelnym wyświetlaczem LCD. Ciemna obudowa harmonizuje z błękitnym światłem emitowanym przez ekran. Na górze urządzenia znajduje się punkt dokujący przeznaczony dla telefonu lub odtwarzacza.

Muse M-105 IP kosztuje 269 zł .


PC Format
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...


Google stworzy własne procesory
15 lutego 2019
Google poszukuje inżynierów do projektu gChips – zatrudnione osoby mają zajmować się produkcją i projektowaniem autorskich układów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto