A A A

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth – słuchawki odbierające dźwięk z dwóch urządzeń jednocześnie

8 listopada 2017, 13:30
SteelSeries zaprezentowało nowe słuchawki dla graczy, Arctis 3 Bluetooth. Jako jedyne słuchawki Bluetooth na rynku umożliwiają użytkownikom odbiór dźwięku z dwóch urządzeń jednocześnie – jedno połączone za pomocą złącza jack 3.5mm, drugie poprzez bezprzewodową technologię Bluetooth.
SteelSeries Arctis 3 Bluetooth – słuchawki odbierające dźwięk z dwóch urządzeń jednocześnie

Z najnowszej technologii w Arctis 3 Bluetooth skorzystają również użytkownicy Nintendo Switch. Mogą oni jednocześnie korzystać z aplikacji chatu Nintendo Switch Online (poprzez Bluetooth) oraz z dźwięku z konsoli (poprzez jack 3.5mm). Arctis 3 Bluetooth to pierwsze słuchawki z taką kompatybilnością.

Fani przenośnych konsol do grania mogą, dzięki nowym słuchawkom SteelSeries, jednocześnie grać w swoje ulubione tytuły i słuchać muzyki czy audiobooka ze smartfonu. A wszystko to w drodze do szkoły czy pracy.

Arctis 3 Bluetooth zostały wyposażone w: autorskie przetworniki SteelSeries, skonstruowane pod kątem gier; dwukierunkowy, wysuwany mikrofon ClearCast; materiał AirWeave inspirowany odzieżą dla sportowców, oraz opaska jak z gogli narciarskich, które zapewniają komfortowe granie, nawet podczas wielogodzinnych sesji; wbudowany port dzielenia dźwięku; wymienny system kabli.

Słuchawki Arctis 3 Bluetooth są już dostępne w oficjalnym sklepie internetowym producenta w cenie 149.99€. Do sklepów w Polsce trafią w ostatnim tygodniu grudnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 549 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto