A A A

SteelSeries Rival 500 - do gier MOBA i MMO

12 września 2016, 14:50
SteelSeries rozpoczyna sprzedaż nowego produktu – Rival 500. Jest to wieloprzyciskowa myszka, która jako pierwszy gryzoń na świecie, została zaprojektowana od podstaw w oparciu o naturalne ruchy i budowę dłoni człowieka.
SteelSeries Rival 500 - do gier MOBA i MMO

SteelSeries Rival 500 całkowicie odświeża wizerunek tradycyjnego, wieloprzyciskowego układu myszki poprzez wykorzystanie w projekcie analizy naturalnych dla człowieka ruchów dłoni. Stworzona z myślą o maksymalnym komforcie i wydajności, myszka Rival 500 zastępuje standardowe przyciski ułożone w formie siatki układem nowej generacji bocznych przycisków. Dzięki nim identyfikacja, klikanie i nawet najbardziej skomplikowane kombinacje stają się łatwe i precyzyjne jak nigdy dotąd.

Nowy produkt SteelSeries prezentuje pierwsze na świecie, boczne przyciski o niskim naprężeniu. Użycie tej innowacyjnej technologii skraca drogę reakcji do tego stopnia, że gracz nie musi mocno wciskać klawiszy kciukiem. Wystarczy naturalne, ale zdecydowane kliknięcie.

Rival 500 dysponuje stworzoną przez SteelSeries technologią taktycznych, wibracyjnych powiadomień. Myszka, która do tej pory była wyłącznie urządzeniem wyjściowym, staje się bronią, która pomaga w pełni zdominować przeciwnika na wirtualnym polu bitwy. Gracze, w zależności od własnych preferencji, mogą dostosować system alarmów opartych na subtelnych impulsach. Pomaga to dostatecznie wcześnie dostrzec zagrożenie w grze oraz w ułamku sekundy zareagować na ruch rywala tuż po otrzymaniu wibracyjnego powiadomienia.

Najnowsza myszka SteelSeries informuje, kiedy odnawia się czas użycia umiejętności, kiedy kończy się amunicja, gdy spada poziom życia postaci lub gdy w trakcie rozgrywki pojawiają się inne, ważne z punktu widzenia gracza działania.

Rival 500 wyposażono w Pixart 3360, czyli najbardziej zaawansowany sensor optyczny na rynku. Umożliwia on grę nawet na 16 000 DPI. Posiada także pełne wsparcie oprogramowania SteelSeries Engine 3, które pozwala na pełną personalizację wszystkich 15 przycisków, wybór podświetlenia RGB z jednego z milionów dostępnych kolorów, wariantu efektów świetlnych oraz intensywność oraz rodzaj wibracji taktycznych powiadomień.

Rival 500 gwarantuje wytrzymałość urządzenia. Klawisze myszki równomiernie rozprowadzają siłę każdego kliknięcia. Gracze uzyskują w ten sposób gwarancję na 30 milionów naciśnięć przycisków. Jako uzupełnienie niezwykłej trwałości, nowa konstrukcja zapewnia pewniejszy klik niż kiedykolwiek wcześniej, całkowicie eliminując przypadkowość w trakcie rozgrywki.

SteelSeries Rival 500 jest dostępny w Europie w cenie 89,99 euro.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto