A A A

SteelSeries Siberia 840 – bezprzewodowe słuchawki dla graczy

12 sierpnia 2016, 12:00
SteelSeries rozpoczął sprzedaż bezprzewodowych słuchawek Siberia 840. Wsparty technologią Bluetooth, najnowszy produkt SteelSeries jest częścią wielokrotnie nagradzanej rodziny słuchawek do gier Siberia 800.
SteelSeries Siberia 840 – bezprzewodowe słuchawki dla graczy

Siberia 840 to wersja rozwojowa słuchawek oznaczonych numerem 800. Nowy produkt posiada rozwiązania znane z poprzedniej wersji, ale wprowadza również szereg dodatkowych funkcji. Kupując zestaw otrzymujemy wymienne baterie, gwarantujące praktycznie całodobowe granie, międzyplatformową kompatybilność oraz technologię dźwięku Dolby 7.1 Surround. Gama nowych elementów to przede wszystkim łączność przez Bluetooth i możliwość personalizacji słuchawek dzięki autorskiemu oprogramowaniu Engine 3 od SteelSeries.

Bezprzewodowe zanurzenie

Słuchawki Siberia 840 korzystają z unikalnej technologii, która stale przeskakuje pomiędzy częstotliwościami, by w ten sposób unikać zakłóceń i opóźnień. Dzięki takiemu rozwiązaniu SteelSeries gwarantuje swoim użytkownikom wolny od opóźnień, bezprzewodowy dźwięk. Podobnie do swojego wielokrotnie nagradzanego poprzednika, Siberia 840 dostarcza niezwykle czysty i przestrzenny dźwięk 7.1 w trzech różnych technologiach Dolby: Headphone, Digital i Pro Logic IIx.

Uniwersalna mobilność i widoczność

Siberia 840 współpracują ze wszystkimi popularnymi konsolami do gier i systemami operacyjnymi. Wprowadzenie technologii Bluetooth przekształca najnowsze słuchawki SteelSeries w udany zestaw do gier, słuchania muzyki oraz odbierania połączeń głosowych. Projekt został wyposażony w nadajnik umieszczony w wyświetlaczu OLED. Pozwala to na wizualne monitorowanie wszystkich regulacji audio, konfiguracji i ustawień systemowych, w tym źródła dźwięku, profili, łączność, żywotności baterii i wielu innych opcji. Ma to na celu zapewnienie użytkownikom kontroli urządzenia w dowolnej chwili z każdego miejsca w pomieszczeniu.

Komfort w zasięgu ręki

Słuchawki Siberia 840 to elegancki projekt, stylizowany na wnętrze samochodu wyścigowego, pełnego nowoczesnych technologii. Nauszniki oraz pałąk wypełnione są pianką z pamięcią kształtu, dostarczają wysokie komfortu. Siberia 840 posiada również wysuwany mikrofon ze wskaźnikiem LED ON/OFF oraz przełącznik na słuchawce, który pozwala na szybką i intuicyjną korektę głośności dźwięku.

Konfigurowalne funkcje

Nowe słuchawki SteelSeries mogą być dostosowywane przez odbiornik OLED m.in. do modyfikacji opcji głośności, bez potrzeby instalowania dodatkowych sterowników. Gracze chcący odblokować pełną moc zestawu mogą wykorzystać oprogramowanie SteelSeries Engine 3 do zarządzania profilami, modyfikowania ustawień equalizera i wprowadzania innych zmian.

Kupując Siberia 840 użytkownik otrzymuje dwa wymienne akumulatory litowo-jonowe, które pozwalają na 20 godzin nieustannej rozgrywki. Gracze cieszą się wyjątkową jakością dźwięku bez konieczności ciągłego podłączania zestawu do ładowarki i strachu o ekspresowe wyczerpanie energii baterii.

Słuchawki Siberia 840 są dostępne w Europie w cenie 349,00 euro.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto