A A A

SteelSeries rozszerza ofertę podkładek pod mysz

2 listopada 2018, 13:30
Duński producent ogłosił rozszerzenie serii podkładek QcK o nowe modele - QcK Edge, QcK Prism Cloth, QcK Hard.
SteelSeries rozszerza ofertę podkładek pod mysz

QcK Prism Cloth

Nowa podkładka QcK Prism Cloth posiada materiałową powierzchnię, dwie dynamiczne strefy podświetlenia RGB, kompatybilne z oprogramowaniem SteelSeries Engine, a przy tym dostępna jest w rozmiarze XL.

W przeciwieństwie do innych podkładek z podświetleniem RGB, w QcK Prism Cloth kabel został umieszczony po lewej stronie, dzięki czemu przewód myszki nie zaplącze się w trakcie dynamicznych rozgrywek.

Podkładki QcK Prism Cloth dostępne są w dwóch rozmiarach: Medium (320mm x 270mm x 4mm) oraz XL (900mm x 300mm x 4mm). Sugerowana cena wynosi 169 PLN za model Medium oraz 249 PLN za model XL.

QcK Edge

Modele QcK Edge posiadają powierzchnię znaną z kultowej serii QcK, ale z dodatkowym obszyciem na krawędziach. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że podkładka nigdy się nie postrzępi. QcK Edge zostały przetestowane przez topowych producentów sensorów, a powierzchnia zoptymalizowana do jednostek optycznych i laserowych. Wytrzymała, antypoślizgowa, gumowa podstawa została zaprojektowana, by wyeliminować jakikolwiek niepożądany ruch podkładki.

Podkładki QcK Edge dostępne są w 3 rozmiarach: Medium (320mm x 270mm x 2mm), Large (450mm x 400mm x 2mm) i XL (900mm x 300mm x 2mm). Sugerowana cena wynosi 59 PLN za model Medium, 99 PLN za model Large oraz 139 PLN za model XL.

QcK Hard

Powierzchnia podkładki QcK Hard została stworzona z twardego polietylenu i zoptymalizowana do niskich i wysokich ustawień DPI. Wielowarstwowa konstrukcja i solidny polimer zapewniają zwiększoną wytrzymałość.

Wymiary modelu QcK Hard to 320mm x 270mm x 3mm. Sugerowana cena wynosi 119 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Skype odżyje
28 września 2021
Microsoft wprowadza zmiany w nieco zapomnianym komunikatorze.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto