A A A

Steelseries prezentuje nową mysz dla fanów MMO - World of Warcraft Legendary Edition

29 sierpnia 2011, 11:23
Steelseries prezentuje nową mysz dla fanów MMO - World of Warcraft Legendary Edition

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy komputerowych zaprezentował swój najnowszy produkt przeznaczony dla fanów „World of Warcraft”.

Nowy gryzoń jest nieco mniejszy i bardziej kompaktowy niż poprzednie modele. Mimo to posiada ten sam zestaw najnowocześniejszych rozwiązań czyli m.in. doskonałą integracją z grą, wszechstronne oprogramowanie oraz w pełni konfigurowalne podświetlenie.

Mysz została wyposażona w system podświetlania z 16,8 mln kolorów oraz 11 w pełni programowalnych, ergonomiczne rozmieszczonych przycisków. Dzięki możliwości przypisania dowolnych funkcji przyciskom (w tym również makr) bezpośrednio z poziomu gry World of Warcraft, mysz może w znaczący sposób zwiększyć precyzję gracza i kontrolę nad postacią. Można ją także konfigurować przy użyciu dołączonego oprogramowania SteelSeries, które w wygodny sposób (m.in. poprzez obsługę technologii „przeciągnij i upuść”) umożliwia dopasowanie urządzenia do własnych preferencji – m.in. przypisanie 11 przyciskom ponad 130 komend z gry oraz korzystanie z makr (tworzonych zarówno w grze, jak i poza nią).

Mysz World of Warcraft Legendary Edition będzie dostępna w sprzedaży pod koniec września, w cenie 69,99 euro.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto