A A A

Sterownik Game Ready na premierę PlayerUnknown's Battlegrounds

21 grudnia 2017, 10:00
Firma NVIDIA wydała dziś ostatni sterownik Game Ready w 2017 roku, tym razem zoptymalizowany dla gry PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG).
Sterownik Game Ready na premierę PlayerUnknown's Battlegrounds

Od momentu opublikowania PUBG w formule wczesnego dostępu, NVIDIA ściśle współpracuje z deweloperem nad zoptymalizowaniem wrażeń płynących z gry. Firma pokazała swoje zaangażowanie wprowadzając obsługę funkcji ShadowPlay Highlights, HBAO+ oraz dodatkowe ulepszenia w sierpniu tego roku:

„PlayerUnknown's Battlegrounds szybko stała się wiodącym tytułem w świecie gier PC. Będziemy współpracować z PUBG Inc cały czas, dbając o to by gracze z kartami graficznymi GeForce cieszyli się najwyższa możliwą jakością rozgrywki" powiedział Tony Tamasi, wiceprezes ds. treści i technologii w firmie NVIDIA. „Nasz zespół inżynierów zajmujących się efektami wizualnymi jest do dyspozycji PUBG Inc, dzieląc się wiedzą z zakresu tworzenia gier i pomagając we wdrożeniu najnowszych technik graficznych i symulacji fizycznych do PlayerUnknown's Battlegrounds".

W dniu oficjalnej premiery gry PUBG w wersji v1.0, NVIDIA realizuje tę obietnicę i wydaje sterownik Game Ready z najnowszymi optymalizacjami i poprawkami błędów, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość rozgrywki. PlayerUnknown's Battlegrounds jest aktualnie najbardziej popularną grą na PC sprzedaną w ponad 25 milionach egzemplarzy i z rekordową liczbą grających w serwisie Steam.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto