A A A

Sterownik Radeon Pro Software Enterprise 17.Q1 już dostępny

30 stycznia 2017, 07:10
Zgodnie z zapowiedziami AMD dotyczącego harmonogramu co-kwartalnego wydawania sterowników korporacyjnych właśnie udostępniono nowy sterownik Radeon Pro Software Enterprise 17.Q1, który zawiera nowe funkcje jak Radeon Pro ReLive, a także ulepszenia w zakresie wydajności i stabilności.
Sterownik Radeon Pro Software Enterprise 17.Q1 już dostępny

Radeon Pro ReLive to potężne i profesjonalne rozwiązanie AMD służące do nagrywania i tworzenia zrzutów ekranowych wysokiej rozdzielczości, które jest częścią nowego sterownika i ponadto pozwala na:

- Wykorzystanie go wraz z różnorodnym oprogramowaniem profesjonalnym, jak aplikacje CAD czy programy służące do wizualizacji, projektowania, tworzenia multimediów, współpracy, prezentacji, treningów, wsparcia klienta i wielu innych;

- Wykorzystanie kodowania HEVC/H.265, które umożliwia tworzenie nawet o 44% mniejszych plików wideo w porównaniu do standardu H.264 AVC;

- Szybsze transfery danych podczas udostępniania nagranych zapisów pracy w profesjonalnych programach przy raptem 3-procentowym spodziewanym wpływie na wydajność.

Tak, jak wcześniej sterownik Radeon Pro Software Enterprise w wersji 17.Q1 obsługuje pionierską technologię wirtualnej rzeczywistości firmy AMD, czyli LiquidVR. Umożliwia ona użytkownikom kart Radeon VR Ready Creator pracę w warunkach VR przy np. wirtualnym projektowaniu, inżynierii, animacji i modelowania.

Sterownik 17.Q1 przeszedł rygorystyczne testy, aby zapewnić użytkownikom jak najlepszą stabilność, w tym dwukrotnie więcej testów na platformach producentów OEM, trzykrotnie więcej testów certyfikujących z producentami oprogramowania oraz półtorakrotnie więcej testów obciążeniowych w porównaniu ze starszymi sterownikami AMD FirePro. Radeon Pro Software Enterprise to oprogramowanie będące częścią programu AMD Prioritized Support, w ramach którego świadczone jest całodobowe wsparcie dla użytkowników profesjonalnych kart graficznych Radeon Pro, co jest szczególnie istotne dla korporacji, gdzie często stawką są miliardy dolarów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto