A A A

Sterownik Radeon Pro Software Enterprise 17.Q1 już dostępny

30 stycznia 2017, 07:10
Zgodnie z zapowiedziami AMD dotyczącego harmonogramu co-kwartalnego wydawania sterowników korporacyjnych właśnie udostępniono nowy sterownik Radeon Pro Software Enterprise 17.Q1, który zawiera nowe funkcje jak Radeon Pro ReLive, a także ulepszenia w zakresie wydajności i stabilności.
Sterownik Radeon Pro Software Enterprise 17.Q1 już dostępny

Radeon Pro ReLive to potężne i profesjonalne rozwiązanie AMD służące do nagrywania i tworzenia zrzutów ekranowych wysokiej rozdzielczości, które jest częścią nowego sterownika i ponadto pozwala na:

- Wykorzystanie go wraz z różnorodnym oprogramowaniem profesjonalnym, jak aplikacje CAD czy programy służące do wizualizacji, projektowania, tworzenia multimediów, współpracy, prezentacji, treningów, wsparcia klienta i wielu innych;

- Wykorzystanie kodowania HEVC/H.265, które umożliwia tworzenie nawet o 44% mniejszych plików wideo w porównaniu do standardu H.264 AVC;

- Szybsze transfery danych podczas udostępniania nagranych zapisów pracy w profesjonalnych programach przy raptem 3-procentowym spodziewanym wpływie na wydajność.

Tak, jak wcześniej sterownik Radeon Pro Software Enterprise w wersji 17.Q1 obsługuje pionierską technologię wirtualnej rzeczywistości firmy AMD, czyli LiquidVR. Umożliwia ona użytkownikom kart Radeon VR Ready Creator pracę w warunkach VR przy np. wirtualnym projektowaniu, inżynierii, animacji i modelowania.

Sterownik 17.Q1 przeszedł rygorystyczne testy, aby zapewnić użytkownikom jak najlepszą stabilność, w tym dwukrotnie więcej testów na platformach producentów OEM, trzykrotnie więcej testów certyfikujących z producentami oprogramowania oraz półtorakrotnie więcej testów obciążeniowych w porównaniu ze starszymi sterownikami AMD FirePro. Radeon Pro Software Enterprise to oprogramowanie będące częścią programu AMD Prioritized Support, w ramach którego świadczone jest całodobowe wsparcie dla użytkowników profesjonalnych kart graficznych Radeon Pro, co jest szczególnie istotne dla korporacji, gdzie często stawką są miliardy dolarów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Zmiany w mailingu YouTube'a
8 sierpnia 2020
Subskrybenci przestaną otrzymywać e-maile o zamieszczanych na kanałach YouTube'a nowościach.


Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto