A A A

StoreJet 35T3 - 3,5-calowe dyski zewnętrzne z 8TB

4 lipca 2015, 10:00
Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do oferty 3,5-calowych zewnętrznych dysków twardych USB 3.0 nowych modeli z serii StoreJet 35T3 o pojemności do 8TB i szybkości transferu danych do 200 MB/s.
StoreJet 35T3 - 3,5-calowe dyski zewnętrzne z 8TB

TRANSCEND StoreJet 35T3 dostępny jest w wersjach o pojemności 3TB, 4TB oraz 8TB. Tak duża pojemność pozwala na przechowywanie tysięcy plików, na przykład zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Maksymalna prędkość transferu przy podłączeniu urządzenia do portu USB 3. 0 wynosi 200MB/s, co pozwala na przeniesienie całego filmu DVD w zaledwie 24 sekundy.

Dysk charakteryzuje się eleganckim wyglądem oraz zgrabną konstrukcją oszczędzającą miejsce na biurku. Na obudowie urządzenia został umieszczony dedykowany przycisk One Touch Backup rozpoczynający automatyczne tworzenie kopii zapasowej. Funkcja ta wyróżnia firmę TRANSCEND spośród innych producentów dysków zewnętrznych.

Producent oferuje również 2 dedykowane oprogramowania. TRANSCEND Elite to szereg rozwiązań służących do zarządzania danymi, jak na przykład inteligentny harmonogram tworzenia kopii zapasowych czy szyfrowanie danych. Z kolei RecoveRx pozwala odzyskać przypadkowo usunięte dane.

StoreJet 35T3 firmy TRANSCEND jest przyjazny dla środowiska i spełnia wymagania Unii Europejskiej, zgodnie z dyrektywą ErP ( Energy Related Products).

Sugerowana cena detaliczna StoreJet 35T3 o pojemności 3TB wynosi 499 zł brutto, 4TB - 629 zł brutto, a 8TB - 1309 zł brutto. Dysk objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Karaoke ze Spotify?
2 lipca 2020
Serwis uruchomił funkcję wyświetlania tekstów piosenek w czasie rzeczywistym.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto