A A A

Street Football w PlusGSM

10 sierpnia 2007, 15:52
Street Football w PlusGSM

Od 13 sierpnia w sieci PlusGSM możemy zagrać w zupełnie nową grę Java - Samuel Eto Street Football. Jest to piłka nożna w wydaniu ulicznym. Przy produkcji tej gry wizerunku użyczył Samuel Eto'o.

Screenshot z Samuel Eto Street Football W grze możemy wcielić się w którąś z istniejących już drużyn lub możemy stworzyć swoją. Przy tworzeniu własnej drużyny pojawiają się ciekawe opcje – od wyboru koloru koszulek dla zawodników, poprzez wybór herbu aż po nazwę zespołu. Tworząc własną drużynę sami kreujemy zawodników.

Nadajemy im imiona, dobieramy wygląd i narodowość. To ważny wybór, ponieważ późniejsze nasze granie decyduje, czy dostajemy się do danej kadry, czy też nie. Jeśli gramy dobrze i wygrywamy turniej to awansujemy do reprezentacji i walczymy z nią o kolejny puchar. Mamy do dyspozycji takie kadry jak: Francja, Włochy, Brazylia, Niemcy, Argentyna, Hiszpania, Anglia, Kamerun, Japonia czy USA. Każda reprezentacja ma swoją własną charakterystyczną ulicę, na której toczą się turnieje.

Super zabawa! Więcej na stronie: www.plusgsm.pl


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: komórki, gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
kwiatu
opera
16 sierpnia 2007, 13:00
link
to link do pobrania tej gry http://samueletoostreetfootball.prv.pl/gra.php
zgłoś do moderacji »
avatar
barteq104
opera
11 sierpnia 2007, 19:29
Gdzie to jest ?
Jak wiecie to powiedzcie gdzie ta gierka jest do pobrania ? .
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności

Obudowa Chieftec Hawk AL-02B-TG-OP
27 marca 2020
Nowa konstrukcja Chiefteca jest wykonana z aluminium i szkła hartowanego. Zabezpiecza podzespoły przed wnikającym do wnętrza kurzem.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto