A A A

Streszczenia, recenzje i eseje w nowym serwisie WP

16 października 2008, 11:06
Streszczenia, recenzje i eseje w nowym serwisie WP

Wirtualna Polska uruchomiła nowy serwis społecznościowy, Gotowce.wp.pl, kierowany głównie do uczniów i studentów, w którym użytkownicy znajdą szereg streszczeń i opracowań.

Gotowce.wp.pl zostały podzielone na 10 kategorii tematycznych i kilkaset podkategorii. Kluczowe działy to Książki, Technologie i Internet, Filmy i Nauki ścisłe. Internauci odgrywają ważną rolę w budowaniu serwisu, poprzez wymianę własnych doświadczeń i wiedzy, komentowanie i ocenianie materiałów dodanych przez innych użytkowników. W serwisie można znaleźć między innymi streszczenia i recenzje filmów oraz książek, opracowania z dziedziny sztuki, nauk ścisłych, nauk humanistycznych.

Do końca roku, Wirtualna Polska zamierza rozbudować serwis, wprowadzając aż 34 wersje językowe, które mają ułatwić poruszanie się po witrynie obcokrajowcom mieszkającym w Polsce.

Źródło: Wirtualna Polska


Mateusz Nosel
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto