A A A

Studencki Festiwal Informatyczny

13 kwietnia 2021, 07:00
Kolejna, szesnasta edycja konferencji poświęconej informatyce i nowoczesnym technologiom rozpocznie się 15 kwietnia.
Studencki Festiwal Informatyczny

Sześć ścieżek

Studencki Festiwal Informatyczny jest konferencją organizowaną przez studentów, a przeznaczoną dla wszystkich pasjonatów informatyki i nowych technologii.

 

Kraków, ale online

Wydarzenie odbywa się corocznie w Krakowie. Tym razem konferencja zostanie przeprowadzona w trybie online w dniach 15–17 kwietnia. Aby wziąć w niej udział, nie trzeba mieć statusu studenta ani wnosić jakichkolwiek opłat - wystarczy odwiedzić poświęcony festiwalowi fanpage w serwisie Facebook.

Tegoroczny Studencki Festiwal Informatyczny składa się z około 45-minutowych wykładów oraz serii warsztatów pozwalających wykształcić praktyczne umiejętności. Tematyka prelekcji będzie obejmuje sześć zagadnień: game development, web development, cyberbezpieczeństwo, software development, sztuczna inteligencja oraz computer science.

Rejestracja jest wymagana tylko od osób uczestniczących w warsztatach. Harmonogram zajęć zostanie zaprezentowany na stronie WWW festiwalu oraz na fanpage'u w portalu Facebook.

fot. Studencki Festiwal Informatyczny


Adam Wiśniewski
Tagi: technologie
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto