A A A

Styczniowa oferta Games with Gold

22 grudnia 2017, 18:05
Microsoft, właściciel platformy Xbox Live, poinformował o styczniowej ofercie gier w programie Games with Gold dla abonentów usługi Xbox Live Gold
Styczniowa oferta Games with Gold

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One - tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta.

W styczniowej ofercie Games with Gold znajdą się:

  • The Incredible Adventures of Van Helsing III (59,99 zł) - gra dostępna pomiędzy 1-31 stycznia na konsoli Xbox One
  • ZOMBI (79,99 zł) - gra dostępna pomiędzy 16 stycznia-15 lutego na konsoli Xbox One
  • Tomb Raider: Underworld (69,00 zł) - gra dostępna pomiędzy 1-15 stycznia na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • Army of Two (69,99 zł) - gra dostępna pomiędzy 16-31 stycznia na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One.

PC Format / Informacja prasowa
Tagi: gry, xbox
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto