A A A

Stylowe etui serii Copenhagen

25 lutego 2014, 11:20
Na polskim rynku pojawiły się etui z naturalnej skóry z serii Copenhagen firmy dbramante1928, dedykowane tabletom Samsung Galaxy Tab3.
Stylowe etui serii Copenhagen

Duńska firma dbramante1928 specjalizuje się w produkcji wyrobów skórzanych. Są one wykonane z najwyższej jakości indyjskiej skóry i cechują się dużą wytrzymałością, funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym stylem. Na polskim rynku przedstawicielem firmy dbramante1928 jest PowerSales International.

Wymienione atrybuty posiada etui z serii Copenhagen przeznaczone dla tabletów Tab3 marki Samsung. Oferta zawiera produkty zarówno dla 7", 8" oraz większych 10 calowych modeli. Idealnie wyprofilowane etui w formie twardej okładki skórzanej uwypukla estetyczne walory tabletu, a miękkie wewnętrzne wykończenie sprawiają, że etui Copenhagen znakomicie układa się w dłoni. Lekka konstrukcja oraz uniwersalna struktura zapewniają wygodę użytkowania, zaś wyprofilowane otwory ułatwiają dostęp do portów oraz klawiszy funkcyjnych. Funkcjonalny zamek magnetyczny dodaje elegancji.

Seria Copenhagen znajduje również zastosowanie jako podstawka. Tablet można ustawić w jednej z czterech pozycji i wygodnie oglądać filmy, czytać wiadomości bądź prowadzić rozmowy wideo ze znajomymi. Nabywca otrzymuje w komplecie skórzaną ściereczkę, służąca do czyszczenia ekranu.

Cena etui serii Copenhagen wynosi 179 złotych.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
geekboy68k
geekboy68k
25 lutego 2014, 12:27
Firma nazywa się DB1928 - skrót od D. Bramante 1928. dbramante1928 są jedną z oferowanych przez nich marek - na zasadzie podobnej do wspomnianej w newsie Copenhagen. Ot, takie małe uściślenie ;) [quote]dbramante1928 & 19twenty8 Logo’s are registered trademarks of DB1928. All other trademarks are the property of their respective owners.[/quote]
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto