A A A

Słuchawki JBL Reflect Flow

20 sierpnia 2019, 13:10
Dokanałowe bezprzewodowe słuchawki sportowe JBL Reflect Flow.
Słuchawki JBL Reflect Flow

Dokanałowe bezprzewodowe słuchawki JBL Reflect Flow z łączem Bluetooth 5.0 są odporne na działanie wody oraz potu (klasa IPX7) i zapewniają nawet 10 godzin słuchania muzyki (dzięki etui ładującemu czas ten wydłuża się o kolejne 20 h).

Dzięki mechanizmowi Ambient Aware, można usłyszeć, co dzieje się dookoła, zaś TalkThru umożliwia prowadzenie rozmów bez wyjmowania słuchawek. Do zestawu dołączono trzy pary silikonowych nakładek o różnych rozmiarach. W pchełkach zamontowano przetworniki o średnicy 5,8 mm, których pasmo przenoszenia wynosi 20 Hz – 20 kHz. Masa kompletu (etui z gniazdem micro-USB oraz para słuchawek) wynosi 85 g. Zestaw kosztuje 650 zł.

fot. JBL


Adam Chabiński
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto