A A A

SureLab SL-D800 - kompaktowa drukarka fotograficzna

5 czerwca 2019, 10:00
Firma Epson zaprezentowała SureLab SL-D800 – komercyjną drukarkę fotograficzną, która została opracowana z myślą o zakładach fotograficznych.
SureLab SL-D800 - kompaktowa drukarka fotograficzna

Aby umożliwić rozszerzenie zakresu działalności użytkowników oraz sprostać zmieniającym się i coraz większym potrzebom klientów, model SL-D800 został zaprojektowany z myślą o obsłudze różnorodnych nośników. Drukarka może drukować na błyszczącym, połyskliwym lub matowym papierze w rolkach o szerokości od 89 do 210 mm i długości od 50 do 1000 mm. Wśród zalet drukarki wymienić też można imponującą szybkość produkcji 360 zdjęć (15 x 10 cm) na godzinę i wysoką jakość druku, a także szeroką przestrzeń kolorów, głębokie czernie oraz znakomity, wysoki połysk wydruków.

Na niski koszt eksploatacji urządzenia SureLab D800 składają się długi czas eksploatacji bez serwisowania oraz niewielkie wymagania konserwacyjne. Pozwala to zwiększyć produktywność i umożliwia użytkownikom oferowanie klientom usług na wysokim poziomie. Ponadto dzięki zaawansowanemu zarządzaniu nagrzewnicą i wentylatorem w trybie uśpienia pobór mocy i poziom hałasu zostały znacząco obniżone.

Ta komercyjna drukarka fotograficzna zapewnia druk w wysokiej jakości przy niskim całkowitym koszcie eksploatacji - niezależnie od tego, czy używana jest samodzielnie, czy stanowi część wydajnej floty produkcyjnej.

Drukarka SureLab SL-D800 będzie dostępna od czerwca 2019 r.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto