A A A

Surface Book 2 trafia do szerokiej przedsprzedaży

4 grudnia 2017, 10:00
Wszyscy, którzy do tej pory niecierpliwie przebierali nogami w oczekiwaniu na nowe urządzenie od Microsoft, mogą już składać zamówienia przedpremierowe w sklepach: x-kom, Komputronik, Media Markt i Saturn oraz RTV Euro AGD. Do tej pory przedsprzedaż była dostępna jedynie w sklepie Microsoft.
Surface Book 2 trafia do szerokiej przedsprzedaży

Surface Book 2 - wysoka wydajność i unikalny design

Z Surface Book 2 można korzystać na 4 sposoby. Wykonany z lekkich materiałów - w całości - waży nieco ponad 1,5 kg. 13,5-calowy ekran, który obraca się o 360 stopni, można odłączyć od klawiatury i zabrać ze sobą na szybką biznesową prezentację, albo - w trybie tabletu - oglądać ulubiony film lub zdjęcia. Surface Book 2 idealnie sprawdza się także jako tradycyjny laptop.

Serce Surface Book 2 kryje się pod klawiaturą, gdzie ukryty jest procesor 7. generacji Intel Core i5. Ultrawydajne urządzenie, po odłączeniu od ładowania, może działać niemal 17 godzin. Za ostre i wyraziste kolory na ekranie nowego komputera odpowiada karta graficzna NVIDIA GeForce. Płynnie i bez jakiegokolwiek smużenia wyświetlają się materiały wideo, zdjęcia oraz pliki 3D. Surface Book 2 współpracuje także z piorem Surface Pen - narzędzie wyposażone w ponad 4 000 poziomów nacisku oraz reagujące na sposób nachylenia nadgarstka - które w parze z nowym urządzeniem od Microsoft, pozwala np. tworzyć projekty w skomplikowanych i wymagających precyzji programach graficznych.

Surface Book 2 łączy w sobie cechy, które wyróżniają jego poprzedników - Surface Laptop i Surface Pro. Najmłodszy członek rodziny został zaprojektowany z myślą o grafikach, designerach oraz inżynierach, którym nie tylko ułatwi, ale także przyspieszy pracę.

W ramach oferty przedsprzedażowej Surface Book 2 sklepy Microsoft, x-kom, Komputronik, Media Markt i Saturn oraz RTV Euro AGD oferują klientom wyjątkowe oferty.

Surface Pro już od 3 599 złotych.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Komputer jako "człowiek roku"
9 lipca 2020
Tym razem kartką z pożółkłego kalendarza IT jest okładka czasopisma "Time", które w 1983 r. przyznało tytuł "człowieka roku"... maszynie.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto