A A A

Surface Book 2 w wersji z 15” ekranem trafił do Polski

9 kwietnia 2018, 07:20
Surface Book 2 - konwertowalny laptop z odczepianym ekranem trafił na półki sklepowe w całej Polsce.
Surface Book 2 w wersji z 15” ekranem trafił do Polski

 

Urządzenie jest utrzymane w stonowanej, metalicznej stylistyce, a jego obudowa została wykonana ze stopów magnezu i aluminium. Sama konstrukcja urządzenia jest lekka i smukła - komputer waży niewiele ponad 1,9 kg, a w najszerszym miejscu mierzy niespełna 23 mm. Surface Book 2 pozwala nawet na 17 godzin ciągłej pracy po pełnym naładowaniu.

Sercem Surface Book 2 jest 2- lub 4-rdzeniowy procesor firmy Intel. Dzięki niemu czasochłonne renderowanie plików 3D czy tworzenie skomplikowanych obliczeń jest szybkie i wygodne. Surface Book 2 jest dostępny w kilku konfiguracjach: od procesora Intel Core i5 z 256 GB SSD, aż po warianty dla najbardziej wymagających, pracujące pod kontrolą procesora Intel Core i7 1 TB SSD, z kartą graficzną 1060 NVIDIA GeForce GTX z 6 GB pamięci graficznej GDDR5 na pokładzie. Dzięki temu Surface Book 2 jest nie tylko komputerem dla mobilnych profesjonalistów, lecz także sprzętem, który może zainteresować również graczy.

Wyświetlacz w tym modelu ma rozdzielczość 4K (3240×2160 pikseli).

Dotykowy ekran Surface Book 2 w pełni współpracuje z dodatkowym akcesorium do komputera: nowym piórem Surface Pen, które zostało wyposażone w 4069 poziomów nacisku oraz reaguje na ruch i kąt nachylenia nadgarstka. Surface Book 2 w wersji z ekranem 15" stanowi idealną platformę do działania na systemie Windows oraz aplikacjach Office.

Surface Book 2 w wersji z ekranami 15" oraz 13" można już kupić w sklepach: X-Kom, Komputronik, Media Markt, Saturn, EURO RTV AGD a także w Sklepie Microsoft.

Najniższa cena? Około 11 999 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto