A A A

Swift 3D Max - trójwymiarowy smartfon LG na MWC 2012

24 lutego 2012, 13:43
Swift 3D Max - trójwymiarowy smartfon LG na MWC 2012

Na tegorocznych targach MWC 2012 LG zaprezentuje nowy model - Swift 3D Max. Najnowszy smartfon oferuje kompletną platformę rozrywki 3D i stanowi krok naprzód w rozwoju środowiska trójwymiarowej technologii.

- Swift 3D Max jest owocem nieustających starań firmy LG, aby zapewnić użytkownikom trójwymiarową rozrywkę na jak najwyższym poziomie. Wprowadzenie modelu Swift 3D w ubiegłym roku zapoczątkowało nową erę w historii smartfonów, a jego następca to realny dowód zaangażowania LG w rozwój mobilnej rozrywki 3D - powiedział dr Jong-seok Park, prezes i dyrektor generalny firmy LG Electronics Mobile Communications.

Smartfon jest wydajny zarówno w trybie 2D, jak i 3D. Szybkość w sieci 3G została zwiększona do HSPA+ (21 Mb/s). Funkcja LG Tag+ oferuje zaawansowane możliwości komunikacji bliskiego zasięgu - Near Field Communication (NFC), które zwiększają wygodę użytkowników. Jedną z jej zalet jest automatyczna zmiana ustawień za pomocą specjalnych tagów, które powodują włączanie określonych trybów, takich jak "samochód", "biuro" czy tryb uśpienia.

W zależności od miejsca tagi te automatycznie dostosowują różne ustawienia telefonu, w tym Wi-Fi, Bluetooth, GPS i głośność.

Dokładna data premiery i cena pozostają tajemnicą.


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Motorola P40 – znamy specyfikację
17 lutego 2019
W internecie pojawiła się prawdopodobna specyfikacja nowego urządzenia firmy Motorola. Smartfon może wykorzystać do działania procesor...


Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto