A A A

Synapse 3 z większą kontrolą nad prywatnością

17 maja 2019, 07:30
Firma Razer poinformowała, że udostępniła właśnie możliwość logowania się do jej usług i oprogramowania jako gość (Guest Account).
Synapse 3 z większą kontrolą nad prywatnością

Synapse 3 (obecnie w wersji beta) to aplikacja, która pozwala użytkownikom na zaawansowaną konfigurację kompatybilnych urządzeń Razera, w tym tworzenie nowych skrótów klawiaturowych, przypisywanie makr, personalizację podświetlenia Chroma oraz Philips Hue. Synapse 3 obsługują m.in. bestsellerowa myszka do gier Razer DeathAdder Elite oraz mechaniczna klawiatura Huntsman Elite.

Wcześniej, aby używać Synapse 3 użytkownicy, podczas rejestrowania konta Razer ID, musieli podawać swój adres e-mail. Do dzisiaj takie konto utworzyło ponad 60 milionów użytkowników.

Dzięki opcji logowania jako gość, użytkownicy mogą teraz zwiększyć kontrolę własnej prywatności i nadal posiadać pełny dostęp do wszystkich funkcji oprogramowania i usług Razera.

Konto gościa pozwala na zalogowanie się do Synapse 3 nawet bez aktywnego łącza internetowego.

Konto gościa jest teraz także dostępne także dla Razer Cortex na PC - aplikacji, służącej jako launcher gier oraz narzędzie do zwiększania wydajności.

Aktualizacja oprogramowania umożliwiająca włączenie funkcji Konta gościa jest już udostępniana użytkownikom na całym świecie.

Prosimy pamiętać, że funkcja Konta gościa jest udostępniana etapami i zanim pojawi się informacja o możliwości uruchomienia aktualizacji, komputer może wymagać dwóch restartów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto