A A A

Synology DiskStation DS212j

14 listopada 2011, 11:27
Synology  DiskStation DS212j

Synology powiększa rodzinę popularnych serwerów NAS z serii „j” – na rynek trafia dwudyskowy model DiskStation DS212j.

Synology DS212j posiada konstrukcję obudowy mającą oferować większą funkcjonalność oraz bardziej atrakcyjny wygląd. Dwa dodatkowe otwory wentylacyjne po boku oraz większy, umieszczony na tylnej ściance wentylator o średnicy 92 mm odpowiadają za odprowadzanie ciepła i bardziej efektywny obieg powietrza. Właściwy poziom temperatury wewnątrz urządzenia utrzymywany jest nawet wtedy, gdy pracuje ono 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jak twierdzi producent, nowa konstrukcja urządzenia pozwoliła obniżyć poziom generowanego szumu do 18,3 dB (A). DS212j zaprojektowany został także z myślą o dużej efektywności energetycznej. Dzięki temu, pobór mocy podczas pracy serwera ma być obniżony do 17,6W, a w trybie hibernacji dysków twardych do 5,5W, czyli o 45 proc. mniej w porównaniu do poprzedniego, dwudyskowego modelu z tej samej serii. DS212j wyposażony jest w procesor 1,2 GHz, 256MB pamięci RAM (dwa razy więcej, niż jego poprzednik), jedno złącze Gigabit LAN oraz dwa porty USB. Za zarządzanie serwerem DS212j odpowiada opracowany przez Synology system operacyjny DiskStation Manager 3.2 (DSM 3.2).

Synology DS212j trafia do sprzedaży na całym świecie. Więcej informacji na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto