A A A

Synology prezentuje DiskStation DS416slim

29 marca 2016, 07:20
Synology Inc informuje o wydaniu DS416slim, 4-kieszeniowego serwera NAS przeznaczonego dla użytkowników domowych i profesjonalistów potrzebujących kompaktowego, energooszczędnego i łatwego w transporcie rozwiązania pamięci masowej.
Synology prezentuje DiskStation DS416slim

DS416slim posiada dwurdzeniowy procesor 1,0 GHz z dedykowanym silnikiem szyfrowania i 512 MB pamięci RAM DDR3. Przy włączonej funkcji Link Aggregation, DS416slim zapewnia prędkość transferu do 170,23 MB/s w odczycie i 77.62 MB/s w zapisie. Zapis, przy wykorzystaniu pojedynczego gigabitowego portu LAN, dochodzi do 78.81 MB/s, co stanowi wzrost o 30% w porównaniu do poprzedniej generacji. Wysoka wydajność DS416slim jest połączona z niskim zużyciem energii, średnio tylko 17,17 watów podczas aktywności.

DS416slim został zaprojektowany do wygodnego utrzymania. Cztery kieszenie są łatwo dostępne i 2,5" dyski twarde można wymieniać na bieżąco w razie potrzeby. Ponadto, wentylator znajduje się w dolnej części urządzenia i może być usunięty w przypadku wadliwego działania. Dodatkowo, jeden z dwóch portów USB 3.0 jest dostępny na przednim panelu DS416slim.

DS416slim działa z DiskStation Manager (DSM), najbardziej zaawansowanym i intuicyjnym systemem operacyjnym dla urządzeń NAS. Posiadając szeroki zakres aplikacji od udostępniania plików multimedialnych po tworzenie kopi zapasowych, DS416slim spełnia wszystkie podstawowe potrzeby użytkowników i zwiększa wydajność pracy, a także kompleksowe centrum multimedialne. Firma Synology otrzymała nagrodę "PC Mag Business Choice Award winner" zdobywając najlepszą ocenę w każdej kategorii tego rankingu, w tym oceniającej niezawodność, ogólną satysfakcję, cenę i gotowość udzielenia rekomendacji.

Synology DiskStation DS416slim trafia do sprzedaży na całym świecie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościTwitter ma najgorsze filtry blokujące
14 listopada 2019
Badania IWF obnażają nieskuteczność filtrów Twittera. Prawie połowa szkodliwych dla dzieci treści rozpowszechniana jest za pośrednictwem...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto