A A A

Synology wzbogaca ofertę o serwer z jednostką rozszerzającą

14 listopada 2019, 15:30
Dziś do sprzedaży trafił kontroler UC3200 i jednostka rozszerzająca RXD1219sas.
Synology wzbogaca ofertę o serwer z jednostką rozszerzającą

Zaprojektowany przez firmę Synology ujednolicony kontroler UC3200 to serwer iSCSI o architekturze Active-Active, przeznaczony szczególnie dla firm, które potrzebują pamięci masowej iSCSI do środowisk wirtualizacji.

Kontroler ma wbudowaną kartę 10GbE z jednym portem 10GbE i dwoma portami 1GbE Ethernet z obsługą funkcji przełączania awaryjnego, a także agregację łączy. Urządzenie wyposażone jest w 4-rdzeniowy procesor Intel Xeon i 8 GB pamięci DDR4 na kontroler z możliwością rozszerzenia do 64 GB. Najważniejsze elementy systemu, moduły SAS i wentylatory można wymieniać.

Producent podkreśla, że UC3200 zapewnia ponad 140 000 operacji losowego zapisu 4K w zagregowanym środowisku 10GbE. Unikalna konstrukcja ma zapewniać osiąganie niemal zerowego czasu przerw w świadczeniu usług. Urządzenie umożliwia integrację wirtualizacji iSCSI z najpopularniejszymi monitorami maszyn wirtualnych i jest zgodne ze standardem iSCSI ALUA. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję.

Pamięć masową UC3200 można rozbudować za pomocą rozszerzenia RXD1219sas dzięki konstrukcji plug-ang-play, łączności Mini-SAS HD i dodatkowym zasilaczom wydłużającym czas pracy serwera.

fot. Synology


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Microsoft Edge w nowym wydaniu
3 kwietnia 2020
Koncern z Redmond poprawił sposób przewijania w swojej przeglądarce. Jednocześnie firma przyznaje się do kilku błędów.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto