A A A

System Surround 7.1 od Razera

26 czerwca 2013, 11:53
System Surround 7.1 od Razera

Razer, producent high-endowych akcesoriów dla graczy, oprogramowania i systemów komputerowych zaprezentował najnowszego członka swojej rodziny gamingowego oprogramowania – Razer Surround.

Razer Surround to technologia zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć, dzięki której każde stereofoniczne słuchawki zmieniają się w wirtualny system dźwięku przestrzennego 7.1.

Obecne na rynku technologie emulacji systemów surround często nie sprawdzają się w praktyce z powodu różnic w budowie anatomicznej uszu różnych użytkowników i dlatego nie mogą równać się z rzeczywistymi zestawami dźwiękowymi. Opatentowana przez Razer technologia oferuje możliwość dostosowania dźwięku do własnych preferencji. Kalibracja obejmuję serię testów dźwiękowych, dzięki którym każdy użytkownik uzyska najlepiej dostosowane dla siebie środowisko dźwiękowe. Razer Surround oferuje graczom w pełni spersonalizowany dźwięk przestrzenny 7.1 i możliwość doświadczenia trójwymiarowej przestrzeni, dzięki czemu będą w stanie zlokalizować przeciwników na podstawie dźwięku i uzyskać przewagę podczas rozgrywki.

Technologia Razer Surround jest dostępna jako dodatek uzupełniający aplikację Razer Synapse 2.0. Oferując wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, jednocześnie przetrzymuje wszystkie indywidualne ustawienia gracza w chmurze. Preferencje te są dostępne w dowolnym momencie i są automatycznie stosowane na każdym komputerze, na którym zaloguje się gracz korzystając z aplikacji Synapse 2.0, oferując odpowiednio skalibrowane środowisko dźwiękowe.

W podziękowaniu za wsparcie, jakiego producentowi udziela społeczność graczy i solidaryzując się z partnerami handlowymi w świecie gamingu, do końca grudnia 2013 roku Razer uchyla cenę 19,99 Euro obowiązującą za technologię Razer Surround. Wszyscy zainteresowani użytkownicy mogą w tym czasie pobrać aplikację za darmo.

Dostępność: Świat – już dostępne

Cena: W 2013 roku – za darmo

Od 1 stycznia 2014 roku – 14,99€.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto