A A A

System VR od AOC

23 sierpnia 2016, 07:20
Podczas tegorocznych targów gamescom marka AOC zaprezentowała prototyp autorskiego systemu wirtualnej rzeczywistości.
System VR od AOC

AOC planuje rozszerzyć swoją ofertę poza monitory, jednocześnie wciąż pozostając w obrębie urządzeń służących do wyświetlania obrazu. W Kolonii w dniach 18-21 sierpnia, zwiedzający targi gamescom mieli okazję po raz pierwszy zapoznać się z goglami VR (ang. virtual reality) autorstwa AOC.

Do tej pory systemy wirtualnej rzeczywistości kilkukrotnie wprowadzane były jako przełomowe rozwiązanie, po czym za każdym razem nie przyjmowały się wśród użytkowników. Tym razem jednak wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy spotkają się z pozytywnym odbiorem i trafią do masowego odbiorcy.

- Jako jeden z liderów branży monitorów staramy się przodować w rozwiązaniach związanych z wyświetlaniem obrazu - zarówno tych stawianych na biurkach jak i bezpośrednio przed nasze oczy. Jestem przekonany, że nasz system wirtualnej rzeczywistości to przyczółek do jeszcze ciekawszych produktów, które ukażą się w niedalekiej przyszłości - komentuje Stefan Sommer, dyrektor działu marketingu i zarządzania biznesem na region EMEA.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto