A A A

System monitorujący Blaupunkt SA 2650

2 sierpnia 2018, 07:10
SA 2650 to nowy, bezprzewodowy system monitorujący od marki Blaupunkt do domu, mieszkania lub biura. Zestaw składa się ze stacji bazowej, czujnika na drzwi lub okno, czujnika ruchu oraz panelu sterującego z klawiaturą.
System monitorujący Blaupunkt SA 2650

Bezprzewodowy zasięg do 300 m i możliwość rozbudowania systemu o 30 dodatkowych czujników pozwala zabezpieczyć nie tylko małe pomieszczenia, ale także całe budynki. Systemy Blaupunkt są zabezpieczone przed zakłóceniami łączności z zewnątrz. W przypadku próby bezprzewodowego lub siłowego usunięcia któregoś z czujników alarm zostaje aktywowany. Ponadto system wyśle powiadomienie o zajściu w formie wiadomości tekstowej lub głosowej na podany numer telefonu.

Systemem alarmowym SA 2650 można zarządzać w domu, za pośrednictwem panelu a także, z każdego miejsca dzięki bezpłatnej aplikacji Connect2Home, dostępnej w Google Play oraz App Store.

SA 2650 może służyć nie tylko do ochrony przed włamaniem, lecz także do zdalnego zarządzania domem. Blaupunkt oferuje szeroki wybór dodatkowych komponentów, o które może zostać rozbudowany system, m.in. czujniki dymu, temperatury, inteligentne gniazdka i termostaty. Pozwala kontrolować temperaturę w pomieszczeniach i sterować urządzeniami elektrycznymi przez aplikację mobilną, co może przyczynić się do obniżenia rachunków.

Spodziewana cena detaliczna wynosi 1149 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Aktywny Kabel Optyczny HDMI
23 kwietnia 2019
Active Optical Cable (AOC) to technologia okablowania wykorzystująca światłowód do przedłużenia sygnału HDMI. Korzyścią takiego...

Inno3D GTX 1650 TWIN X2 OC oraz COMPACT
23 kwietnia 2019
Inno3D przedstawia nowego członka rodziny GTX, bazującej na architekturze Turing. Dziś na rynku debiutuje karta GTX 1650 w dwóch wersjach –...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto