A A A

System operacyjny uruchamiany w przeglądarce

19 września 2011, 11:23
System operacyjny uruchamiany w przeglądarce

Kanadyski startup podczas konferencji TechCrunch Disrupt zaprezentował swój system operacyjny „Carbyn”, który działa z poziomu przeglądarki internetowej.

Osoby zainteresowane przetestowaniem systemu nie muszą tracić ani minuty czasu na jego instalację. Aby go uruchomić wystarczy jedynie odpalić przeglądarkę internetową oraz za jej pomocą zalogować się. By to zrobić należy zarejestrować się na oficjalnej stronie projektu http://www.carbyn.com/

W chwili obecnej, jedyną metodą przetestowania systemu jest otrzymanie zaproszenia, które pozwala nam na późniejsze założenie konta. Twórcy starają się znaleźć inwestora, którego pomoc finansowa pomoże im w zaprezentowaniu swojego dzieła większej ilości użytkowników z całego świata.

Użytkownik będzie miał dostęp do systemu z dowolnego urządzenia oraz będzie mógł zalogować się z całej gamy gadżetów z dostępem do internetu. By zakończyć pracę z systemem, wystarczy jedynie zamknąć przeglądarkę.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto