A A A

Szablony graficzne w GMailu

20 listopada 2008, 15:43
Google przygotował kolejną aktualizację GMaila. Jednak tym razem nie dotyczy ona funkcjonalności, a wygody użycia, bo interfejs poczty zyskał nowy wygląd i możliwość aktywacji jednej z wybranych skórek.
Szablony graficzne w GMailu

Na blogu zespołu GMaila możemy znaleźć informacje o udostępnieniu 30 różnych nowych tematów, plus jeden domyślny, który także został odświeżony. Warto zaznaczyć, że w nowej wersji poczty Google zmienił nie tylko kolorystykę, ale także tło serwisu oraz jego logo.

W tym momencie można śmiało stwierdzić, że zespół programistów GMaila sukcesywnie podbiera pomysły na funkcje, jakie znajdują się w dodatku Better GMail do Firefoksa. Wcześniej dodano obsługę szyfrowania sesji, teraz skórki.

Aktualizacja nie jest w tym momencie dostępna dla polskiej wersji interfejsu. Żeby z niej skorzystać, musisz zmienić język w ustawieniach na US. Jednak według informacji Google w niedługim czasie owa możliwość powinna się pojawić także w innych wersjach językowych GMaila.

Źródło: GMail Blog


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto