A A A

Szerlok szuka ogłoszeń

17 lutego 2009, 12:27
W sieci pojawił się nowy darmowy serwis ogłoszeń lokalnych, przygotowany przez twórcę Wykopu. Szerlok.pl, bo pod taką nazwą kryje się nowa witryna, został uruchomiony w 7 największych miastach: Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.
Szerlok szuka ogłoszeń

Duża liczba serwisów ogłoszeniowych w polskim internecie może utrudnić wypromowanie Szerloka, ale prosty i przejrzysty layout oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że już pierwszy kontakt z nową witryną budzi pozytywne odczucia. Ogłoszenia zostały podzielone na kilkanaście kategorii tematycznych, od nieruchomości poprzez pracę, usługi lokalnych firm, kończąc na anonsach towarzyskich. Wygodna i dobrze zorganizowana jest również ścieżka podstron, która ułatwi umieszczanie ogłoszeń w odpowiedniej kategorii.

Każde z siedmiu miast, w których aktualnie działa Szerlok, ma własną ikonkę kojarzącą się z danym regionem. Według zapowiedzi dyrektora generalnego Wykopu, liczba miast będzie się stopniowo powiększać. Na razie strona ma charakter całkowicie bezpłatny. Szerlok.pl z pewnością powalczy o pozycję na polskim rynku, chociażby u boku popularnego Gumtree.pl, działającego w systemie lokalnym.

Źródło: Szerlok


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto