A A A

Szybka seria D-Linka

11 sierpnia 2009, 11:26
Firma D-Link wprowadziła do swojej oferty na polskim rynku nową serię produktów przeznaczonych do budowy i obsługi domowych sieci bezprzewodowych - Wireless 150. Najbardziej podkreślaną przez producenta cechą nowego routera oraz bezprzewodowego adaptera USB jest szybkość bezprzewodowego przesyłu danych.
Szybka seria D-Linka

Router DIR-600 oraz adapter USB DWA-125 to dwa urządzenia w nowej serii Wireless 150. Oba działają zgodnie z wciąż jeszcze oficjalnie niezatwierdzonym standardem 802.11n. Według informacji producenta maksymalny transfer danych w sieci bezprzewodowej zbudowanej w oparciu o nowe urządzenia D-Linka może wynosić nawet 150 Mbit/s.

Router D-Link DIR-600 z serii Wireless 150

Router D-Link DIR-600 z serii Wireless 150 umożliwia połączenie kilku komputerów w bezpieczną sieć bezprzewodową. Sprzęt wyposażono w jedną antenę do nadawania i odbierania sygnału Wi-Fi. Szyfrowanie zapewniają mechanizmy WPA i WPA2, a także podwójne aktywne zapory (SPI i NAT) zapobiegające potencjalnym atakom. Ponadto DIR-600 jest wyposażony w funkcję Wi-Fi Protected Setup, która pozwala w łatwy sposób skonfigurować oraz aktywować zabezpieczenia sieci.

Adapter WiFi D-Link DWA-125 USB

D-Link Wireless 150 USB Adapter DWA-125, podłączany do portu USB komputera przenośnego lub stacjonarnego, pozwala połączyć się z siecią i korzystać z internetu kilku użytkownikom w tym samym czasie.

– Nowe produkty, jakie pojawią się na rynku, uzupełniają lukę między najbardziej wydajnym sprzętem Wireless N a urządzeniami działającymi w standardzie 802.11g. Zapewniają większą prędkość i szerszy zasięg, niż to miało miejsce w przypadku starszego sprzętu i będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach – podkreśla Michał Derdzikowski, szef polskiego oddziału D-Linka.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto