A A A

Szybkie ładowanie z MasterWatt

26 kwietnia 2016, 07:30
Od wielu lat, Cooler Master jest znanym, również na naszym rynku producentem zasilaczy do jednostek stacjonarnych. Wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę w tworzeniu wydajnego zasilania, firma stworzyła MasterWatt - uniwersalny zasilacz do laptopa.
Szybkie ładowanie z MasterWatt

Najnowszy produkt to propozycja dla wszystkich, którym nie tylko zależy na szybkim i efektywnym naładowaniu baterii, ale również ochronie środowiska. MasterWatt charakteryzuje się bowiem bardzo dużą sprawnością, sięgającą nawet do 88%.

Zasilacz występuje w dwóch wariantach - 65 (o prądzie wyjścia 3,42 A) i 90 W (4,74 A). Napięcie na wyjściu w obu urządzeniach wynosi 19 V. Plusem obu urządzeń jest ich kompatybilność z każdym notebookiem dostępnym na rynku, którą zapewnia dołączany zestaw adapterów.

O działaniu zasilacza informuje wbudowana niebieska dioda LED. Produkt posiada wszystkie najważniejsze certyfikaty bezpieczeństwa.

Urządzenie ma być wkrótce dostępne również na polskim rynku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto