A A A

TCL wprowadza do Polski nowe soundbary

19 listopada 2020, 14:30
Firma TCL zapowiedziała trzy nowe urządzenia.
TCL wprowadza do Polski nowe soundbary

Szersza oferta

Firma TCL zasłynęła głównie dzięki telewizorom, ale wciąż poszerza asortyment. Do sprzedaży w Polsce trafiły właśnie trzy nowe serie soundbarów: TS8111, TS6110 oraz TS6100.

 

Modele z serii TS8111 mają wbudowane dwa subwoofery i obsługują standard Dolby Atomos 2.1. W środku umieszczono też zapewniający dobre basy, podwójny głośnik niskotonowy. Głośnik komunikuje się się z urządzeniem za pośrednictwem łączy bezprzewodowych. Trafi do sprzedaży już wkrótce i będzie kosztował 900 zł.

 

Tańsze listwy

TS6110 również oferuje dźwięk w standardzie 2.1 i jest wyposażony w wejście HDMI-ARC, dzięki któremu można go podłączyć do telewizora dosłownie jednym kablem. Brakuje co prawda wi-fi, pozwoliło to jednak obniżyć cenę urządzenia do 700 zł. W zestawie znajdziemy też bezprzewodowy subwoofer.

Najtańszy wariant to TS6100, zgodny ze standardem 2.0. Podobnie jak 6110, jest wyposażony w wejście HDMI-ARC. W zestawie nie znajdziemy niestety basu, za to urządzenie można nabyć za 400 zł.

Wszystkie opisane listwy dżwiękowe będzie można kupić jeszcze przed końcem roku.

fot. TCL


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto