A A A

TCL wprowadza do Polski nowe soundbary

19 listopada 2020, 14:30
Firma TCL zapowiedziała trzy nowe urządzenia.
TCL wprowadza do Polski nowe soundbary

Szersza oferta

Firma TCL zasłynęła głównie dzięki telewizorom, ale wciąż poszerza asortyment. Do sprzedaży w Polsce trafiły właśnie trzy nowe serie soundbarów: TS8111, TS6110 oraz TS6100.

 

Modele z serii TS8111 mają wbudowane dwa subwoofery i obsługują standard Dolby Atomos 2.1. W środku umieszczono też zapewniający dobre basy, podwójny głośnik niskotonowy. Głośnik komunikuje się się z urządzeniem za pośrednictwem łączy bezprzewodowych. Trafi do sprzedaży już wkrótce i będzie kosztował 900 zł.

 

Tańsze listwy

TS6110 również oferuje dźwięk w standardzie 2.1 i jest wyposażony w wejście HDMI-ARC, dzięki któremu można go podłączyć do telewizora dosłownie jednym kablem. Brakuje co prawda wi-fi, pozwoliło to jednak obniżyć cenę urządzenia do 700 zł. W zestawie znajdziemy też bezprzewodowy subwoofer.

Najtańszy wariant to TS6100, zgodny ze standardem 2.0. Podobnie jak 6110, jest wyposażony w wejście HDMI-ARC. W zestawie nie znajdziemy niestety basu, za to urządzenie można nabyć za 400 zł.

Wszystkie opisane listwy dżwiękowe będzie można kupić jeszcze przed końcem roku.

fot. TCL


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
sukamin90
23 stycznia 2021, 09:23
As we know time is gold is silver for each human being, it takes time for us to be able to fulfill our own intentions and many other things. As digital technology develops, we will have tools to measure time, please visit to learn more here: [url=https://time-calculator.co]time calculator[/url]
Najnowsze aktualności


Startuje Amazon.pl
27 stycznia 2021
Potentat w branży handlu elektronicznego uruchamia polską wersję serwisu.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto