A A A

TDK: aluminiowe słuchawki z mikrofonem

15 kwietnia 2014, 14:25
TDK Life on Record zaprezentował słuchawki, których obudowa została wykonana z aluminium. Wyposażone w 40 mm przetworniki oferują wysokiej jakości dźwięk audio, a wbudowany pilot ułatwia zarządzanie mediami.
TDK: aluminiowe słuchawki z mikrofonem

Zestaw słuchawkowy TDK Life on Record ST170 dzięki neodymowym, 40 mm przetwornikom gwarantuje wierną reprodukcję bogactwa dźwięków. Obudowa słuchawek wykonana z aluminium sprawia, że zestaw jest odporny na trudy codziennego użytkowania. Miękkie i wygodne nauszniki dobrze izolują od dźwięków z zewnętrz.

Oprócz wysokiej jakości audio jakie oferuje model ST170, użytkownik ma do dyspozycji wbudowany mikrofon. Dzięki niemu możemy z łatwością nawiązywać połączenia telefoniczne nawet wtedy gdy telefon jest schowany w kieszeni. Poręczny pilot umiejscowiony na kablu ułatwia w wybranych urządzeniach typu iPod, iPhone oraz w telefonach Samsung Galaxy SII, SIII i SIV sterowanie muzyką, zmianę utworu czy regulację głośności.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wynosi 79 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto