A A A

TL-PB20100 - pojemny power bank od TP-Link

10 lipca 2017, 14:30
Marka TP-Link zaprezentowała power bank TL-PB20100, który dzięki akumulatorom o pojemności 20100mAh ma sprostać największym wymaganiom.
TL-PB20100 - pojemny power bank od TP-Link

Akumulator jest sercem banku energii. TL-PB20100 korzysta z ogniw o zwiększonej żywotności i wolniejszym procesie wyczerpywania się. Oryginalna pojemność banku utrzymuje się aż do 500 pełnych cykli ładowań. Zastosowanie przy produkcji wysokiej jakości podzespołów sprawia, że utrata energii podczas ładowania została ograniczona do minimum.

Technologia inteligentnego ładowania TP-Link sprawia, że obydwa porty wyjściowe mogą bez problemu dostosować moc zasilania do podłączonego aktualnie urządzenia. Te uniwersalne porty zaprojektowane są w taki sposób, aby były w stanie zapewnić niezwykle dużą moc ładowania dla urządzeń korzystających z baterii o dużej pojemności, takich jak tablety, jednocześnie zachowując bezpieczeństwo ładowania małych urządzeń, korzystających z baterii o niskiej pojemności.

TL-PB20100 wykorzystuje najnowsze zabezpieczenia, aby uchronić urządzenia przed zwarciami, przepięciami, przetężeniami elektrycznymi, nadmiernymi ładowaniem i rozładowaniem, a także przed przegrzaniem.

Bank energii zgodny jest z urządzeniami smart, obsługującymi systemy iOS, Android, Windows oraz innymi urządzeniami zasilanymi poprzez USB.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
10 lipca 2017, 18:36
Witam! Ciekawe, jaka jest cena tego cudeńka? :oczy: W newsie nie ma o tym (chyba) ani słowa.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto