A A A

TL-SG2452 - nowy gigabitowy przełącznik TP-LINK

21 maja 2013, 10:23
TL-SG2452  - nowy gigabitowy przełącznik TP-LINK

TP-LINK rozszerzył ofertę gigabitowych przełączników zarządzalnych o nowy model - TL-SG2452.

Przełącznik TL-SG2452 jest wyposażony w 48 gigabitowych portów RJ45 oraz 4 sloty SFP. Model ten wyróżnia się także zaawansowanymi opcjami zarządzania warstwy drugiej oraz rozbudowanym systemem sterowania ruchem w sieci QoS (Quality of Service, od L2 do L4).

TL-SG2452, podobnie jak dostępne już w sprzedaży modele TL-SG2216 i TL-SG2424, zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń, chroniąc sieć m.in. przed atakami ARP oraz DoS (Denial-of-Service) czy też przed efektami tzw. burzy rozgłoszeniowej. Ponadto urządzenie wyposażone jest w prosty i intuicyjny system zarządzania dostępny z poziomu przeglądarki internetowej GUI lub przy wykorzystaniu protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON. Gwarantuje to nie tylko łatwą instalację i konfigurację, ale również skraca czas potrzebny na wprowadzenie zmian w ustawieniach.

TL-SG2452 oferuje zaawansowane funkcje przełącznika warstwy drugiej, w tym tagowanie VLAN (zgodnie ze standardem 802.1Q), izolację oraz mirroring portów, obsługę protokołów STP/RSTP/MSTP, a także funkcje przepływu danych (zgodnie ze standardem 802.3x). Dodatkowo administrator sieci ma dostęp do narzędzi zabezpieczających działanie sieci, w tym detekcję pętli zwrotnych, diagnostykę kabli czy IGMP Snooping.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Sieć 5G bez sprzętu Huaweia
25 maja 2020
Brytyjczycy przygotowują się do wycofania urządzeń chińskiego potentata z sieci telekomunikacyjnych.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto