A A A

TL-SG2452 - nowy gigabitowy przełącznik TP-LINK

21 maja 2013, 10:23
TL-SG2452  - nowy gigabitowy przełącznik TP-LINK

TP-LINK rozszerzył ofertę gigabitowych przełączników zarządzalnych o nowy model - TL-SG2452.

Przełącznik TL-SG2452 jest wyposażony w 48 gigabitowych portów RJ45 oraz 4 sloty SFP. Model ten wyróżnia się także zaawansowanymi opcjami zarządzania warstwy drugiej oraz rozbudowanym systemem sterowania ruchem w sieci QoS (Quality of Service, od L2 do L4).

TL-SG2452, podobnie jak dostępne już w sprzedaży modele TL-SG2216 i TL-SG2424, zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń, chroniąc sieć m.in. przed atakami ARP oraz DoS (Denial-of-Service) czy też przed efektami tzw. burzy rozgłoszeniowej. Ponadto urządzenie wyposażone jest w prosty i intuicyjny system zarządzania dostępny z poziomu przeglądarki internetowej GUI lub przy wykorzystaniu protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON. Gwarantuje to nie tylko łatwą instalację i konfigurację, ale również skraca czas potrzebny na wprowadzenie zmian w ustawieniach.

TL-SG2452 oferuje zaawansowane funkcje przełącznika warstwy drugiej, w tym tagowanie VLAN (zgodnie ze standardem 802.1Q), izolację oraz mirroring portów, obsługę protokołów STP/RSTP/MSTP, a także funkcje przepływu danych (zgodnie ze standardem 802.3x). Dodatkowo administrator sieci ma dostęp do narzędzi zabezpieczających działanie sieci, w tym detekcję pętli zwrotnych, diagnostykę kabli czy IGMP Snooping.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto