A A A

TL-WR1042ND router do domu i biura

20 lipca 2012, 13:14
TL-WR1042ND router do domu i biura

TP-LINK zaprezentował router TL-WR1042ND wyposażony w gigabitowe porty Ethernet, wbudowany port USB, dedykowany przycisk wyłączający sieć bezprzewodową oraz funkcja Domain Login.

WR1042ND to bezprzewodowy router pracujący w standardzie IEEE 802.11n. Na tle konkurencji wyróżnia go przede wszystkim funkcja gigabitowego przełącznika, dzięki któremu użytkownik ma gwarancje stabilnego połączenia oraz wysokiej wydajności.

Plusem TL-WR1042ND jest także wbudowany, uniwersalny port USB z obsługą serwera mediów i druku, który umożliwia współdzielenie drukarki lub plików zapisanych na zewnętrznym dysku. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do muzyki, filmów i zdjęć za pomocą konsol (Playstation 3 i XBOX 360) oraz telewizorów i odtwarzaczy multimedialnych z obsługą sieci. Dodatkowo router TP-LINK oferuje opcję zestawienia serwera FTP.

TP-LINK TL-WR1042ND pozwala na proste i intuicyjne zarządzanie ustawieniami sieci. Na obudowie routera znajduje się m.in. przycisk Wireless On/Off, który służy do szybkiego włączenia lub wyłączenia sieci bezprzewodowej. Natomiast funkcja Domain Login ma stanowić łatwy dostęp do ustawień routera z użyciem adresu domenowego – tplinklogin.net, zamiast adresu IP routera. W przypadku osób nieposiadających większego doświadczenia w zaawansowanej konfiguracji routerów przydatny będzie dołączony na płycie CD program Easy Setup Assistant.

Router TP-LINK TL-WR1042ND objęty jest 24. miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Kolejny ban dla TikToka
26 lutego 2020
Używanie aplikacji do tworzenia klipów wideo zostało zakazane w amerykańskiej Administracji Bezpieczeństwa Transportu.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto