A A A

TL-WR1043ND z funkcją serwera druku

11 maja 2012, 13:28
TL-WR1043ND z funkcją serwera druku

Router TP-LINK, model TL-WR1043ND, otrzymał nową wersję firmware, która rozszerza jego funkcjonalność o opcję serwera druku.

Producent zapewnia, że nowa funkcjonalność routera TL-WR1043ND znacznie poprawi komfort pracy zarówno użytkownikom domowym jak i pracownikom biur, którzy zyskają bezprzewodowy dostęp do drukarki sieciowej. Przygotowana aktualizacja zapewnia zgodność TL-WR1043ND z około tysiącem najpopularniejszych modeli drukarek.

Aby router obsługiwał nową funkcję dotychczasowi użytkownicy powinni uaktualnić firmware urządzenia. Po aktualizacji należy zainstalować dedykowane oprogramowanie do obsługi serwera druku, kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows 7, Vista, XP i Mac OS. Ostatni krok to podłączenie drukarki oraz odpowiednia konfiguracja nowego urządzenia w panelu zarządzania routera.

Najnowsza wersja firmware oraz oprogramowania dedykowanego dla routera TP-LINK TL-WR1043ND dostępna jest na stronie producenta.

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto