A A A

TP - oszczędności pretekstem do wstrzymania inwestycji

18 maja 2009, 15:52
Maciej Witucki, prezes zarządu Telekomunikacji Polskiej S.A., polecił menedżerom grupy TP i szefom spółek zależnych wstrzymanie wszystkich aktualnie prowadzonych inwestycji i nieuruchamianie żadnych nowych projektów. Oficjalny powód to program oszczędnościowy.
TP - oszczędności pretekstem do wstrzymania inwestycji

Zgodnie z informacją przekazaną przez dziennik "Rzeczpospolita" jedynie projekty inwestycyjne osobiście zatwierdzone przez prezesa Wituckiego mają szanse realizacji. Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem zamrożenie inwestycji i rozwoju istniejącej infrastruktury jest jedynie czasowe i ma na celu weryfikację istniejących projektów i dostosowanie założeń do zmieniającej się sytuacji rynkowej.

W praktyce oznacza to, że wszyscy ci, którzy nie spełniają "wymogów technicznych" i liczyli na rozbudowę infrastruktury TP oraz dostęp do np. telefonu stacjonarnego lub neostrady, będą musieli poczekać. Nie wiadomo, jak długo.

Źródło: Rzeczpospolita


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto