A A A

TP-LINK TD-W8970 - jedno urządzenie, wiele funkcji

11 lutego 2013, 14:18
TP-LINK TD-W8970 - jedno urządzenie, wiele funkcji

4 w 1 - modem ADSL 2+, router NAT, gigabitowy przełącznik oraz bezprzewodowy punkt dostępowy zamknięte w jednym urządzeniu.

TP-LINK TD-W8970 to wielofunkcyjne urządzenie, będące połączeniem modemu ADSL 2+, routera NAT, czteroportowego, gigabitowego przełącznika oraz bezprzewodowego punktu dostępowego pracującego w standardzie N. Jest to wyjątkowo wszechstronne i uniwersalne rozwiązanie, umożliwiające korzystanie z usług różnych dostawców internetu (ISP).

TD-W8970 zapewnia bardzo dobrą wydajność w każdym z zastosowań. Wbudowany modem ADSL 2+ oraz gigabitowy port Ethernet WAN pozwalają na używanie praktycznie dowolnego, kablowego połączenia internetowego, bez konieczności kupowania dodatkowych urządzeń. Umożliwia to swobodne i elastyczne korzystanie ze zróżnicowanej oferty firm ISP. Najnowszy produkt TP-LINK, dzięki wbudowanemu gigabitowemu przełącznikowi, sprawdzi się także jako podstawa do zbudowania wydajnej sieci lokalnej (LAN). TD-W8970 umożliwia również szybkie zestawienie hotspotu Wi-Fi, dzięki któremu zapewnimy bezprzewodowe połączenie z internetem dla smartfonów, tabletów czy innych urządzeń przenośnych. Dwa wbudowane porty USB pozwalają dodatkowo na współdzielenie drukarki oraz zasobów przechowywanych na zewnętrznych pamięciach masowych.

Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu, możliwości korzystania z różnego rodzaju połączeń z siecią oraz wsparciu dla protokołu IPv6, TD-W8970 gwarantuje szybki i bezpieczny dostęp do internetu. --- TP-LINK TD-W8970 objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Model ten dostępny jest w sprzedaży sugerowanej cenie 269 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościCzterosilnikowy Cybertruck Tesli
7 grudnia 2021
Elon Musk poinformował na Twitterze, że Cybertruck pojawi się w wersji z czterema silnikami napędzającymi niezależnie każde z kół.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto