A A A

TP-LINK TL-WR1043ND w nowej odsłonie

28 lutego 2014, 13:30
TP-LINK wprowadził do sprzedaży odświeżoną wersję cieszącego się popularnością routera TL-WR1043ND.
TP-LINK TL-WR1043ND w nowej odsłonie

W porównaniu do swojego poprzednika, nowa wersja routera TL-WR1043ND zyskała dodatkowy tryb pracy Speed Boost, dzięki któremu wzrosła prędkość transmisji danych w sieci bezprzewodowej. Kolejnym usprawnieniem jest sprzętowy kontroler NAT, który odpowiada za sprawniejsze zarządzanie i wzrost wydajności przepustowości pomiędzy WAN i LAN, która wynosi teraz 800 Mb/s. Nowy TL-WR1043ND został także wyposażony w mocniejsze anteny oferujące uzysk na poziomie 5dBi, co wpływa dodatnio na zasięg oraz stabilność sieci bezprzewodowej zestawionej za pomocą routera TP-LINK.

Wraz z nową obudową poprawiona została także wygoda obsługi - w tylnej części urządzenia znajdziemy m.in. dedykowane przyciski służące do nawiązywania szyfrowanego połączenia (WPS), wyłączania sieci bezprzewodowej (Wireless On/Off), oraz resetowania routera.

TP-LINK TL-WR1043ND to uniwersalne rozwiązanie oferujące funkcję czteroportowego, gigabitowego przełącznika sieciowego oraz bezprzewodowego routera umożliwiającego współdzielenie łącza internetowego. Urządzenie TP-LINK umożliwia szybkie i proste zestawienie wydajnej sieci bezprzewodowej, pozwalającej na bezproblemową transmisję danych wrażliwych na zakłócenia i wymagających dużej przepustowości łącza. Zapewnia to płynną transmisję materiałów wideo w rozdzielczości HD, VoIP, przesyłanie dużych plików oraz komfortowe korzystanie z gier online. Dodatkowo TL-WR1043ND wyposażony jest w port USB służący do podłączenia zewnętrznych nośników danych lub drukarek sieciowych, dzięki czemu router doskonale sprawdzi się nie tylko w domu ale i w małej firmie.

Router TL-WR1043ND dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 199 zł i objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

 


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto