A A A

TRANSCEND JetFlash 760 - pamięć przenośna z USB3.0

18 listopada 2011, 08:52
TRANSCEND JetFlash 760 - pamięć przenośna z USB3.0

Firma TRANSCEND wprowadziła nowy model pendrive’ów - JetFlash 760. Zaprezentowane pamięci pozwalają na wykorzystanie szybkiego transferu danych interfejsu USB trzeciej generacji.

Charakterystyczny niebieski port USB3.0, w który wyposażony jest opisywany model, można schować wewnątrz obudowy urządzenia przy pomocy specjalnego suwaka. Stanowiąca jedną całość obudowa pamięci została zespolona przy użyciu ultradźwiękowej technologii spawania, co ma zwiększyć jej trwałość i wytrzymałość.

Pendrive JetFlash 760 występuje w czterech wersjach kolorystycznych (żółty, niebieski, zielony i fioletowy) i pojemnościowych (4, 8, 16 oraz 32GB). Oferowany transfer danych dochodzi do 30MB/s przy zapisie i 52MB/s przy odczycie.

Do swoich produktów firma TRANSCEND dołącza oprogramowanie TRANSCEND Elite z licznymi funkcjami zarządzania, synchronizacji oraz bezpieczeństwa przechowywanych danych.

Sugerowane ceny detaliczne brutto pamięci JetFlash 760 to:

4GB: 41 PLN, 8GB: 55 PLN, 16GB: 89 PLN, 32GB: 173 PLN

Prezentowane produkty objęte są dożywotnią gwarancją producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto