A A A

Tablet CityTab Supreme 10,1"

30 lipca 2014, 10:00
Jeszcze w tym miesiącu Colorovo zaprezentuje udoskonalona wersję tabletu CityTab Supreme z Windowsem 8 w rozsądnej cenie.
Tablet CityTab Supreme 10,1

Tablet działa w oparciu o najbardziej wydajny Intel Atom procesor Z3740D z systemem Windows 8.1. Dodatkowo w standardzie dostępny jest pełny pakiet MS Office 365 z 1 TB przestrzeni na dysku Microsoft One Drive.

To jednak nie koniec niespodzianek. Colorovo zaskoczy niebawem trzema 8-calowymi urządzeniami. Każde z nich będzie wyposażone w procesor Intela, a ich obsługa będzie się odbywała poprzez dobrze znany system Windows 8.1. Wśród zapowiadanych modeli nie zabraknie urządzeń wyposażonych w modem 3G, złącze HDMI, a pamięć flash standardowo będzie wynosić 16 GB, którą powiększymy do 138 GB stosując kartę SD. Tak samo jak w tablecie biznesowym użytkownik będzie miał do dyspozycji 1 TB przestrzeni w chmurze Microsoft One Drive z pakietem biurowym MS Office 365. W dodatku żaden z modeli nie będzie kosztował więcej niż 600 zł brutto na półce w sklepie.

Oferta Colorovo dostępna jest w sklepach internetowych takich, jak Morele.net, U3D, Reset, Agito.pl, a także w sieciach MediaMarkt i Saturn. Firma jest w trakcie podpisywania umów z innymi dużymi sieciami, także produkty Colorovo będą wkrótce dostępne w tysiącach sklepów zaopatrujących się w ABC Data SA.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto