A A A

Tablet Modecom FreeWAY TAB 7.0 dostępny już z lodową kanapką

22 czerwca 2012, 09:32
Tablet Modecom FreeWAY TAB 7.0 dostępny już z lodową kanapką

Firma MODECOM udostępniła na swojej stronie internetowej aktualizację systemu operacyjnego do Android 4.0 ICS, dla urządzenia Modecom FreeWAY TAB 7.0.

Na stronie internetowej producenta pojawiła się dostępna dla urządzenia aktualizacja do najnowszego systemu Android 4.0 ICS, zwanego popularnie lodową kanapką.

Udostępnienie aktualizacji do finalnej wersji Google Android 4.0 ICS jest spełnieniem obietnicy, którą jeszcze przed premierą urządzenia, złożył producent. Wraz z plikiem instalacyjny nowego systemu na stornie producenta znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, opisującą krok po kroku instalację nowego systemu.

Jak przyznaje producent, aktualizacja urządzenia do najnowszej wersji systemu, otwiera przed jego użytkownikami szereg dodatkowych możliwości.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Poważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto