A A A

Tablet Tracer OVO już dostępny w Polsce

5 kwietnia 2012, 09:26
Tracer, producent akcesoriów komputerowych zaprezentował tablet OVO pracujący pod kontrolą najnowszego systemu Android 4.0.
Tablet Tracer OVO już dostępny w Polsce

Tracer, producent akcesoriów komputerowych zaprezentował tablet OVO pracujący pod kontrolą najnowszego systemu Android 4.0.

Urządzenie zostało wyposażone w procesor pracujący z częstotliwością 1,5GHz, 512MB pamięci DDR3 oraz 8GB pamięci flash. Dodatkowo tablet posiada wbudowany czytnik kart micro SD, który pozwala na znaczne rozszerzenie pamięci, czytelny ekran pojemnościowy z funkcją multitouch czy moduł Wi-Fi zapewniający połączenie z Internetem. Całość została zamknięta, w małej, zaledwie siedmiocalowej obudowie.

Producent zapewnia, że Tracer OVO znakomicie sprawdzi się jako przenośna konsola do gier, odtwarzacz filmów w standardzie Full HD 1080p czy czytnik e-booków. Wbudowany moduł Wi-Fi oraz możliwość podłączenia modemu 3G przez port mini-USB zapewniają szybki dostęp do sieci. Urządzenie wyposażone jest także w złącze HDMI, które umożliwia przesyłanie obrazu bezpośrednio do monitora, telewizora czy projektora. Dzięki temu użytkownicy zyskują opcję oglądania zdjęć i filmów w dużym formacie. Wbudowany akcelerometr automatycznie wykrywa pozycję urządzenia i pozwala na sterowanie jego funkcjami za pomocą ruchu. Tracer OVO oferuje również pełny dostęp do internetowego sklepu z aplikacjami Google Play.

Tablet Tracer OVO jest dostępny w cenie - 449 zł brutto (sugerowana cena detaliczna).


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościWrażliwy Bluetooth
21 lutego 2020
Błędy w mikroczipach zagrażają wielu urządzeniom medycznym, łącznie z rozrusznikami serca – twierdzą naukowcy z uniwersytetu w Singapurze.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto