A A A

Tablet V9 od ZTE

17 października 2011, 11:28
Tablet V9 od ZTE

Firma ZTE Poland przedstawiła wszechstronny tablet V9.

Korzystający z oprogramowania Android, tablet V9 posiada zarówno opcję połączenia z Internetem za pomocą sieci WLAN, jak również obsługuje połączenia głosowe przy użyciu sieci GSM czy UMTS. Dodatkowo urządzenie jest przystosowane do korzystania z opcji GPRS, EDGE, HSDPA i HSUPA, co usprawnia przesyłanie danych na odległość.

V9 posiada również nieco bardziej rozrywkowe oblicze. Jak każdy tablet może służyć jako e-reader, a wygodę podczas czytania ma zapewniać 7- calowy ekran o rozdzielczości WVGA 480 x 800. Urządzenie posiada także odtwarzacze plików audio-video, radio FM i obsługuje m.in. takie popularne formaty plików, jak Mp3 czy MPEG4. Tablet posiada poza tym wbudowany aparat fotograficzny i jest przystosowany do obsługi gier, a dotykowy ekran i pokładowy G-sensor mają zapewniać naprawdę dobrą zabawę.

Kreatorzy urządzenia, uwzględniając jego mobilne przeznaczenie, nadali mu smukły design i niewielkie rozmiary. Dzięki temu, jak zapewniają twórcy - tablet ZTE jest nie tylko wszechstronny, lecz również bardzo wygodny i poręczny. Kolejną opcją sprzętu jest wbudowana nawigacja wraz z mapami Google, dzięki czemu kierowcy mogą zaoszczędzić na zakupie kolejnego urządzenia i z powodzeniem używać w samochodzie tabletu ZTE.

Urządzenie posiada wbudowaną pamięć, a także możliwość instalacji zewnętrznej karty pamięci SD o pojemności do 32GB.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto